290 Kč (30 minut)

Šest konzultací v délce 60 minut (zaměřeno na sebepozorování, analýzu stravovacích návyků, učení se správným návykům, pohyb, kontrolu podnětů spouštějící jedení, tj. emoce, myšlenky a vnější spouštěče a udržení váhových úbytků) včetně šesti měření složení těla na bioimpedanční váze a sestavení individuálního jídelního plánu:
3 900 Kč

Šest konzultací v délce 60 minut (zaměřeno na sebepozorování, analýzu stravovacích návyků, učení se správným návykům, pohyb, kontrolu podnětů spouštějící jedení, tj. emoce, myšlenky a vnější spouštěče a udržení váhových úbytků) včetně 2 měření složení těla na bioimpedanční váze a sestavení individuálního jídelního plánu:
1 500 Kč/osoba

V případě, že máte zájem o dárkový poukaz, prosím, neváhejte mě kontaktovat emailem nebo prostřednictvím facebooku.

Pacienti s diabetem mellitus 2. typu, kteří jsou dispenzarizováni u praktického lékaře nebo diabetologa zapojeného do programu VZP PLUS – DIABETES, mohou čerpat na mé služby příspěvek až 1000 Kč!

Jak získat příspěvek?

Předložte do 31. 12. 2019 na kterékoli pobočce VZP doklad o zaplacení za nutriční poradenství (doklad musí být vystavený nejpozději do 30. 11. 2019). Společně s dokladem o zaplacení je nutné předložit řádně vyplněný poukaz, který obdržíte od svého dispenzarizujícího lékaře. Více informací zde.

Jste klientem OZP pojišťovny a trpíte vysokým krevním tlakem či diabetem mellitem 2. typu? Využijte preventivního programu OZP pojišťovny! Více informací zde.


Ceník je platný od 3.8.2020. U jednotlivců je platba možná pouze v hotovosti.